Rozlicz PIT

Program PIT 2015

Rozlicz dochody z karty podatkowej z PITy 2015 programem

zwrot podatku zdjęcie

Z pomocą pity 2015 programem możesz nie tyko rozliczyć swoje dochody uzyskane z pracy zarobkowej z tytułu umowy o pracę, ale również z innych źródeł. Możesz bowiem swobodnie z pomocą tej niezawodnej aplikacji rozliczyć swoje przychody z karty podatkowej. Pamiętaj jednak, że obowiązującym Cię terminem jest 31 stycznia.

Jeśli karta podatkowa jest wybraną przez Ciebie formą rozliczania prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, warto pamiętać o tym, by do 31 stycznia złożyć swoje zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego.

O ile w przypadku rocznych rozliczeń z fiskusem pit 2015, dla dochodów osiąganych z pracy w oparciu o umowy różnego rodzaju najczęściej zastosowanie ma druk pit-37, o tyle w przypadku karty podatkowej, zobligowani jesteśmy do posługiwania się formularzem podatkowym PIT-16A.

W takim przypadku swoje rozliczenie roczne 2015 zobligowani jesteśmy złożyć do naszego urzędu skarbowego w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia roku następnego. Czyli jeśli składamy właśnie nasze rozliczenie roczne 2015, terminem nas obowiązującym będzie 31 styczeń 2015 roku.

dokumenty podatkowe zdjęcie

Karta podatkowa a rozliczenie z fiskusem

W przypadku prowadzenia działalności opartej o kartę podatkową, w naszym rozliczeniu pit 2015 złożonym na druku pit-16A, nie wykazujemy osiągniętych przychodów, a jedynie wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne, jakie zapłaciliśmy i odliczyliśmy od karty podatkowej w miesiącach roku, który właśnie rozliczamy.
W temacie rozliczeń pomocnym może być pity 2015 program, czyli aplikacja komputerowa wspomagająca nas w procesie rozliczenia rocznego z fiskusem. Co ważne, pity 2015 program jest aplikacją całkowicie bezpłatną i łatwą nie tyko w instalacji, ale i w obsłudze. Dzięki aktywnym formularzom podatkowym, program pozwala Ci na wprowadzanie danych i ich kilkukrotne poprawianie, ponieważ pity 2015 program daje Ci szanse zapisania wprowadzenia danych, ich zapisania i powrotu do nich, kiedy zajdzie taka potrzeba. Rozliczenie roczne 2015 za pośrednictwem tej jakże niezawodnej aplikacji możemy nie tylko wydrukować, kiedy będzie już w pełni gotowe, bądź wysłać za pośrednictwem sieci.

TAGI WPISU: karta podatkowa a pity 2015 program, rozliczenie karty podatkowej z PITy 2015 programem, rozliczenie roczne 2015 a dochody z karty podatkowej, karta podatkowa, PITy 2015 Program, rozliczenie roczne 2015, PIT 2015

Polityka Prywatności